Відгуки про компанію Koketka-shop
- Ирина Б.
Спасибо. Качественная безрукавка!! Качественно пошита. Очень понравилась
- Марія С.
- Наталія С.
- Лілія Г.
- Наталья К.
костюм просто шикарний,такий який я хотіла,приємний до тіла,теплий та зручний.
- Коментар продавця
Дякуємо за покупку! Звертайтеся до нас ще)
- Коментар продавця
- Виктория П.
- Юлія Р.
- Олеся Б.
- Анастасія З.
- Екатерина К.