Відгуки про компанію Koketka-shop
- Катерина Р.
- Юлія В.
Швидко відправили. Все як на фото
- Ольга М.
дякую гарна курточка добре підійшла
- Катерина Б.
Дуже задоволена❤️
- Ліана П.
- Ольга К.
- Ольга Б.
- Неля О.
Заказ пришел быстро. Но размер 42-46 это целый 50 размер, как-то не соответствует указанному. Может стоит поменять цифры?)
- Коментар продавця
Доброго дня. Повністю відповідає вимірам на сайті, сорочка йде в стилі оверсайз, краще носити під поясок, як у нас фото.
До того ж, якщо Вам щось не підійшло, у нас є обмін і повернення.
- Коментар продавця
- Анастасия
- Наталия Б.