Відгуки про компанію Koketka-shop
- Олена Ц.
Дякую за швидку доставку та повернення товару та коштів
(фіолетовий костюм юбка+топ не підійшла якість тканини та розмір) - Елена К.
- Елена Ш.
Только наилучшие пожелания магазину и продавцам🙂🌷
- Коментар продавця
Дякуємо за покупку 💐
Звертайтеся до нас ще🤗
- Коментар продавця
- Дар'я О.
- Анна Н.
Все швидко та якісно.Товар повністю відповідає запропонованому на сайті!
- Коментар продавця
Дякуємо ! Звертайтеся до нас ще.
- Коментар продавця
- Вероніка Х.
- Надежда К.
- Олександр Ш.
- Лілія К.
Гарна якість, дуже дякую)
- Катерина М.