Відгуки про компанію Koketka-shop
- Ольга К.
- Олександра Т.
- Екатерина Л.
- Марія К.
Тренч просто неймовірний!!! Дякую магазину за чудовий товар
- Коментар продавця
Дякуємо за покупку ! Носить із задоволенням )
- Коментар продавця
- Зоряна Ч.
- Юлія Д.
- Яна Я.
Дякую магазину, спідничка дуже класної якості, розмір, фасон, все підійшло. Рекомендую ☺️🫶🏻
- Коментар продавця
Дякуємо, що обрали наш магазин 😘
Носить із задоволенням, звертайтеся до нас ще 💛💙
- Коментар продавця
- Мирослава Ф.
- Юлія Л.
- Янина К.