Отзывы о компании Koketka-shop
- Игор Б.
- Наталія С.
Платье-шикарное, "бомба"!!!
- Єлизавета Ш.
- Олеся А.
- Анастасія В.
- Ульяна П.
- Оксана Г.
Курточка дуже гарна,розмір підійшов,колір супер.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення 🥰 Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще 🤗
- Комментарий продавца
- Кристина Ц.
Все підійшло, дублянка крута, рекомендую магазин!)))
- Комментарий продавца
Дякуємо за покупку ❤️ Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще 🥰
- Комментарий продавца
- Анна І.
- Марина Б.
Заказала детский костюмчик на флисе.Очень довольны качеством.