Отзывы о компании Koketka-shop
- Юлія Б.
- Наталия О.
- Вікторія М.
- Альона П.
Все чудово з боку продавця, але нажаль трохи не підійшла сукня(
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук🌷🌷🌷
- Комментарий продавца
- Тетяна Д.
Дуже сподобалась спідничка !))
- Комментарий продавца
Дякуємо за покупку 🌷 Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще 🥰
- Комментарий продавца
- Алексей С.
- Инна Г.
Якісь хороша я задоволена
- Комментарий продавца
Дякуємо за покупку❤️ Носить із задоволенням 🥰
- Комментарий продавца
- Анна П.
Дуже гарний набір оливкового кольору☺️ Тканина дуже мʼяка і приємна як з зовнішньої так і з внутрішньої сторони. На свій розмір 48 брала 46-48, комплект сів ідеально. Пошиття супер. Всім рекомендую. Дякую продавцю🌺
- Комментарий продавца
Дякуємо за покупку🌷Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще 🤗
- Комментарий продавца
- Денис Б.
- Наталья А.