Отзывы о компании Koketka-shop
- Анжеліка Г.
- Валентина Д.
- Елла Ш.
- Светлана М.
- Ольга К.
Дуже гарна сукня і розмір підійшов
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення 🥰Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще ❤️
- Комментарий продавца
- Юлія Б.
Продавець супер, швидко відправили, якість відповідає на всі 100..... Сукня супер, як на картинкі так і на яву.. Рекомендуюююю....
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення ❤️Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще 🤗
- Комментарий продавца
- Віталіна М.
- Наталья К.
Платячко забрала, дуже гарне, дякую
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення ❤️ Носить із задоволенням 🥰
- Комментарий продавца
- Тетяна М.
Швидке відправлення, товар якісний)
- Христина М.