Отзывы о компании Koketka-shop
- Надія М.
- Руслана М.
- Віра Т.
- Ірина Б.
Мені дуже сподобалося обслуговування, ввічливий та приємний продавець. Рада, що змогла швидко отримати зворотню відповідь від продавця. Сукня чудова, приємний матеріал та зручне пошиття. Я задоволена покупкою!☺️
- Комментарий продавца
Дякуємо ❤️ Ми дуже раді, що Вам все сподобалося 🤗 Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще 🥰
- Комментарий продавца
- Катерина С.
- Таня Л.
- Олександра П.
- Андрій Щ.
- Татьяна В.
- Юлія М.