Отзывы о компании Koketka-shop
- Ілля С.
- Олександра К.
- Яна Г.
- Марія Г.
- Світлана Ф.
- Катя М.
Замовляла костюм жіночий,усім задоволена,дякую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення і за фотовідгук🤗. Носить із задоволенням і звертається до нас ще❤️
- Комментарий продавца
- Світлана М.
Задоволена! Костюм дуже сподобався! Все так як я і хотіла! Дякую!!!❤️
- Комментарий продавца
Ми дуже раді, що Вам сподобався наш костюмчик🤗 Носить із задоволенням і звертайтеся до нас ще ❤️
- Комментарий продавца
- дарина к.
- Анастасия М.
Неймовірна 🥰
Якісна , і що саме головне -тепла , на осінь буде саме те ☺️🤝
Фото відповідає реальності ❤️- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за покупку в нашому магазині🥰Ми дуже раді , що Вам сподобалася якість наших речей. Носить із задоволенням 💖
- Комментарий продавца
- Єлизавета Б.
Сукня чудова,легка...І виправдала мої сподівання...
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за покупку в нашому магазині🤗 Звертайтеся до нас ще ❤️
- Комментарий продавца