Отзывы о компании Koketka-shop
- Анна С.
Гарна якість!
- юхим к.
- Євгенія Б.
- Вікторія Ф.
- Наталія М.
- Екатерина М.
- Валерія Г.
Товар прибув дуже швидко, продавець звʼязався одразу після замовлення. Сукня йде маломірною, замовляти потрібно на розмір більше.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук 😘 Носить із задоволенням 🤗
Можливо Ви не дивилися параметри сукні на нашому сайті , там вказано ,що розмір Л йде на груди 92 , талію 74 і бедра 98 , можна навіть трошки більше 👌
- Комментарий продавца
- Ірина К.
Рекомендую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за покупку 🥰
- Комментарий продавца
- Леся К.
- Алла Д.
Сукні гарної якості, мені сподобалося!!!
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали наш магазин🥰 Звертайтеся до нас ще 🩷
- Комментарий продавца