Отзывы о компании Koketka-shop
- Ольга К.
Дякую вам! Все дуже гарно!
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення ❤️Ми дуже раді, що Вам все сподобалося. Носить із задоволенням 🥰
- Комментарий продавца
- Ірина С.
Сукня просто чудова!
- Комментарий продавца
Дякуємо 🥰 Ми дуже раді, що Вам сподобалася сукня . Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще🤗
- Комментарий продавца
- Анастасія С.
Плаття відповідає фото та опису. Рекомендую
- Комментарий продавца
Дякуємо 🥰 Ми дуже раді, що Вам сподобалася сукня . Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще🤗
- Комментарий продавца
- Дарʼя П.
- Алина С.
Фото відповідає дійсності,дуже якісна та гарна сукня 🫶з розміром також вгадали, дякую за швидку відправку та якісну сукню
- Комментарий продавца
Дякуємо 🥰 Ми дуже раді, що Вам сподобалася сукня . Носить із задоволенням і звертайтесь до нас ще🤗
- Комментарий продавца
- Альон С.
- Комментарий продавца
Добрий день. Так ,Ваше замовлення не було відправлено,тому що Ви його не оплатили.
- Комментарий продавца
- Катерина М.
- Тетяна А.
- Анжеліка А.
- Анна Л.